O Grimmy

Nenapadlo by mi, že keď som v roku 1995 zakladala v Prešove Tanečný klub GRIMMY o počte 20 členov sa Vám dnes, po 25 rokoch existencie budem ešte stále v mene GRIMMY prihovárať.

Vitajte na stránkach Súkromnej ZUŠ GRIMMY Prešov, Súkromnej ZUŠ GRIMMY Košice, Tanečného klubu GRIMMY Prešov a Tanečnej školy GRIMMY Sabinov. Všetky tieto umelecké tanečné školy vznikli na základe dlhoročných úspechov tanečníkov z Tanečného klubu GRIMMY.

 

Práve vďaka tanečníkom našich škôl sme sa už od svojho vzniku stali najväčšou a najúspešnejšou školou zameranou na tanečnú výchovu všetkých vekových kategórií na východnom Slovensku.

Žiaci tanečného odboru Súkromnej ZUŠ GRIMMY Prešov a  Košice sú zároveň členovia  Tanečného klubu GRIMMY Prešov, ktorý je dlhoročným registrovaným členom  Slovenského zväzu tanečného športu sekcie Medzinárodnej tanečnej organizácie IDO tancov.

 

Vďaka vedeniu školy, pedagógom, rodičom, tvrdej drine, zanieteniu pre tanec a láske k tancu patria naši žiaci s množstvom titulov Majstra SR, Európy a sveta k slovenskej a medzinárodnej tanečnej špičke.

Deti = budúcnosť

Sme moderná škola/tanečný klub s mladým, vzdelaným a skúseným kolektívom pedagógov a trénerov, ktorí sú úspešní a uznávaní vo svojom odbore. Svoje dlhoročné skúsenosti posúvame ďalej našim zverencom, z ktorých sa už teraz stalo množstvo tanečných osobností.

 

My nesľubujeme, ale konáme. Vychovávame mladé, úspešné, talentované a zdravo sebavedomé osobnosti, ktoré nájdu uplatnenie v ďalšom živote a budú prínosom pre celú spoločnosť.

Grimmy pre všetkých

Venujeme sa súťažným tanečníkom, ale aj hobby tanečníkom vo veku od 4-50 rokov. U nás si vyberie každý. Trénujeme v moderných, pekných, čistých a hygienicky nezávadných tanečných priestoroch. Milujeme svoju „prácu“ – poslanie a je to vidieť a cítiť. Aj preto sa familiárne voláme GRIMMY FAMILY.

"Srdcom stále spolu" - S radosťou S rodinou S pokorou.
Ingrid Fabian

zakladateľka GRIMMY a zriaďovateľka SZUŠ GRIMMY

62436115_2295101323908343_7340594340068065280_n

GRIMMY

Pozrite si krátku prezentáciu našej značky a jej historických miľníkov.