Novinky

SME MAJSTRI SLOVENSKA A VÍTAZI SLOVENSKÉHO POHÁRA
V náročnom období to žiaci, rodičia a tréneri nevzdali a dobojovali posledné majstrovstvá Slovenska v roku 2021 neskutočnými výsledkami: 14 x zlato 🥇, 10 x striebro 🥈a 5 x bronz 🥉. No najviac zo všetkého nás teší, že naši tanečníci nestratili záujem o tanec a snažia sa aj v tomto "covidovom" období venovať zmyslupne voľnému času.
SME MAJSTRI SVETA A VÍTAZI SVETOVÉHO POHÁRA
Výprava tanečníkov GRIMMY sa vrátila z úspešnej reprezentácie z Talianskej Follonici. Domov sme priniesli niekoľko titulov majstrov, vicemajstrov a druhých vicemajstrov sveta a víťazov svetového pohára v sólo, duo a skupinových disciplínach. Gratulujeme a ďakujeme tanečníkom, trénerom a rodičom.
ÚSPEŠNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2021
Máme za sebou náročný, ale úspešný tanečný víkend v Bratislave na Majstrovstvách SR 2021. Celková bilancia je 19 medailových a množstvo krásnych finálových a semifinálových umiestnení. Domov na východ sme si priviezli 8 x ZLATO, 5 x STRIEBRO a 6 x BRONZ, z toho 4x titul Majstra Slovenska.
ŠTARTUJEME SEZÓNU 2021/2022
Zápisy sú na konci a GRIMMY rodina sa opäť rozrastla. Ďakujeme za dôveru rodičom a viac ako 750 členom vo všetkých pobočkách. Tešíme sa na každého z vás.
GRIMMY ART VIDEO 2021
Radosť, Rodina, Pokora. Tri piliere, na ktorých staviame postoj našej školy k tancu a výchove tanečníkov sme zhmotnili do nasledujúceho 2-minútového obrazu.
V sezóne 2021/2022 otvárame pobočky v Záhradnom a Finticiach.
Pre vysoký záujem sme sa rozhodli otvoriť ďalšie tanečné triedy priamo v obciach v blízkosti mesta Prešov. Ak máte záujem zapíšte sa cez online formulár alebo osobne v Prešove. Tešíme sa na všetkých.
Nová edícia oblečenia GRIMMY pre rok 2021
Pozrite si prezentáciu nového oblečenia GRIMMY, ktoré sme pre vás pripravili a ktoré pre vás nafotili naši úžasní členovia. Ak máte o niektoré kúsky záujem, kontaktujte nás.