Novinky

SHOW YOUR FLOW 2024
V Martine sme zažili našu prvú tohtoročnú súťaž v Hip-Hop a Battle disciplínach. Naši tanečníci si odniesli skvelé výsledky: 4 x🥇, 9 x🥈, 5 x🥉. Ďakujeme im a trénerom za skvelú reprezentáciu.
GRIMMY PLES 2024
7. ročník obľúbeného plesu Grimmy máme za sebou. Okrem skvelej hudobno-tanečnej atmosféry sme si mali možnosť vychutnať aj koncer Liny Mayer, vystúpenia tanečníkov, tombolu, dobré jedlo a ďalšie chuťovky, ktoré k plesu patria.
GRIMMY DANCE CUP 2024
Pozývame Vás na jubilejný 20-ty ročník uznávanej a obľúbenej celoslovenskej tanečnej súťaže s medzinárodnou účasťou, ktorú si pre Vás už tradične pripravil Tanečný klub GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY.
S Darou Rolins v Prahe
Ďakujem Dare Rolins, že je taká úžasná, ľudská a pokorná a že dala našim Grimmy deckám príležitosť zažiť si svoj tanečný sen a stáť na veľkom pódiu, pred vypredanou O2 arénou po jej boku.
Grimmy Christmas show 2023 - Ďakujeme
ĎAKUJEME všetkým GRIMMY tanečníkom z Prešova, Košíc a Sabinova. ĎAKUJEME patrí našim trénerom/pedagógom a kolegom za skvelú prípravu tanečníkov a choreografií. ĎAKUJEME nášmu skvelému publiku (hlavne rodičom, starým rodičom), ktoré nás aj tento rok podporilo v takom veľkom počte, veľmi si to vážime.
Majstrovstvá sveta IDO 2023 - Belgicko
Poslednou medzinárodnou súťažou v roku 2023 boli majstrovstvá sveta IDO 2023 v Jazz, Ballet, Modern a Contemporary. Súťaž bola kvalitne zastúpená tanečníkmi z 33 krajín sveta a 5 kontinentov, napr. USA, Canada, Austrália, Južná Afrika, Mexico. My sme sa nestratili a okrem skvelých umiestnení sme sa stali dvojnásobnými Majstrami sveta.
MAJSTROVSTVÁ SVETA IDO 2023 - Slovinsko
Slovensko, Prešov a Grimmy sme reprezentovali aj na Majstrovstvách sveta v Slovinku v disciplínach Street Dance Show a Disco Dance Show. Vďaka tvrdej práci tanečníkov a trénerov sme v silnej svetovej konkurencii dosiahli niekoľko titulov Majstra a Vicemajstra sveta a mnoho krásnych finálových a semifinálových umiestnení.
Unlimited Dance Cup 2023
Krásne 3. miesto získala v Leviciach na medzinárodnej tanečnej súťaži naša skvelá tanečníčka Timea Cigánová v kategórii Slow Dance - International Junior.
MAJSTROVSTVÁ SVETA IDO 2023 - Kielce
Máme za sebou veľmi náročné 6 dňové majstrovstvá sveta v Hip-Hop, Popping, Battle a Breaking disciplínach. V silnej konkurencií cca 4500 tanečníkov z 30 krajín a 4 kontinentov sme sa nestratili a vybojovali sme pre Slovensko krásne úspechy.
ÚSPEŠNÉ MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2023
Skvelé výsledky našich šikovných dievčat na Majstrovstvách európy 2023 v DD a SP v Slow v Orebre vo Švédsku. Nelli Benková - JVK slow dance sólo - Svetový pohár z 50 súťažiacich. Liliana Lešková- DVK slow dance sólo - Svetový pohár - z 25 súťažiacich 7. miesto - Timea Ciganová - JVK slow dance sólo - Svetový pohár z 50 súťažiacich. Blahoželáme všetkým
RED BULL DANCE YOUR STYLE 2023
VÍŤAZOM slovenského kola sa včera stal náš Wavee (Patrik Lukács), ktorý súťažil v Battloch, kde sa stretlo 16 TOP slovenských tanečníkov. Wavee získal miestenku na SVETOVÉ finále vo Frankfurte /DE, kde sa pobije o titul Red Bull Dance Your Style svetového šampióna. Blahoželáme a ďakujeme za skvelý reprezent
MÁME MAJSTERKU SVETA 2023
Máme MAJSTERKU SVETA v kategórii DISCO DANCE SÓLO dievčatá JVK I. Blahoželáme NELLI BENKOVEJ k úžasnému úspechu a výhre zo 115 tanečníc na Majstrovstvách sveta v Chomutove.
SME MAJSTRI EURÓPY 2023
MAJSTERKA EURÓPY Miška Stašová v Hip-Hop sólo dievčatá JVK II (zo 109 tanečníkov). VICEMAJSTER EURÓPY Nicolas Smrek v junior sólo chlapci. VICEMAJSTRI EURÓPY v Hip Hop Battle skupiny v Skopije na ME IDO 2023. Ďakujeme a srdečne gratulujeme všetkým našim tanečníkom.
GRIMMY SENSATION 2023
Oslávili sme koniec školského roka veľkolepou tanečnou show. Atmosféru z tanečného koncertu si môžete pozrieť na našich facebook stránkach.
GRIMMY DANCE SHOW KOŠICE
Tanečná show Tanečného klubu GRIMMY a Súkromnej ZUŠ GRIMMY Košice bola nezabudnuteľná. Atmosféru si vychutnajte prostredníctvom fotogalérie.
ÚSPECHY NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA
Blahoželáme našim tanečníkom a ďakujeme trénerom za skvelú prípravu. 12x🥇, 8x🥈, 3x🥉 to je bilancia Majstrovstiev Slovenska a 7x🥇, 5x🥈, 3x🥉 to je bilancia Tanečného pohára na Preshow Dance Championship 2023.
PRESHOW DANCE CHAMPIONSHIP
Ďakujeme a BLAHOŽELÁME všetkým súťažiacim (1335/ z 24 tanečných klubov) a vedúcim súborov z celého Slovenska, stretla sa u nás neskutočná špička tanečníkov, ktorí podávali úžasné výkony a verím, že budú úspešní aj na medzinárodných šampionátoch a budú hrdo reprezentovať SR.
GRIMMY - NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB MSR THE NEXT STEP
Blahoželáme našim tanečníkom a ďakujeme trénerom za skvelú prípravu. 8x🥇, 4x🥈, 3x🥉 to je bilancia Majstrovstiev Slovenska v Hip Hop disciplínach na súťaži The Next Step 2023 v Košiciach.
SME MAJSTRI SLOVENSKA
BLAHOŽELÁME všetkým našim tanečníkom a trénerom k úžasným výsledkom na prvých tohtoročných MSR 2023 v artových disciplínach SZTŠ sekcie IDO v Liptovskom Hrádku. Sme viacnásobní majstri a vicemajstri Slovenska a máme ďalšie krásne finálove umiestnenia.
DARUJTE 2% PRE TANEC
Drahí rodičia a priatelia, každý rok môžete rozhodnúť, kde skončia 2% z vašich daní. Budeme radi, ak ich venujete Tanečnému klubu GRIMMY. Je to pomoc, ktorá vás nič nestojí a my vďaka nej môžeme robiť pekné veci pre deti. ĎAKUJEME
GRIMMY NA KONCERTE S DAROU ROLINS
Grimmy tanečníci dostali jedinečnú možnosť sprevádzať Daru Rolins na jej veľkolepom ,,50 - najväčší koncert v živote'' vo vypredanej O2 Aréne v Prahe. Neopísateľný zážitok pre všetkých zúčastnených, na ktorý nikdy nezabudneme.
NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE
Počas osláv 65 rokov súťažného tanca SZTŠ na SR, si náš tanečný klub GRIMMY a Ingrid Fabian prevzali ocenenie ako NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE🔥 (SÚBOR ROKA 2019 a 2021) za sekciu IDO a MT.
MAJSTROVSTVÁ SVETA V GRAZI
Sme nesmierne hrdí na našich tanečníkov a trénerov, ktorí sa v obrovskej svetovej konkurencií nestratili a doniesli si domov okrem množstva semifinálových a finálových umiestnení aj tie najcennejšie medailové a pripísali si ich k tohtoročným úspechom z Majstrovstiev Európy v Skopje.
SME MAJSTRI SVETA
Máme MAJSTERKY SVETA IDO 2022 v DISCO DANCE DUO JVK 1 - Nelli BENKOVÁ a Timea CIGANOVÁ si vytancovali v silnej konkurencií tanečníkov (46 dvojíc) prvé miesto vo Švédsku.BLAHOŽELÁME dievčatám a sme na nich veľmi hrdí.
MAJSTROVSTVÁ EURÓPY NA JEDNOTKU
Blahoželáme našim tanečníkom k perfektným výsledkom na Majstrovstvách Európy v Skopje, kde sa im podarilo vytancovať 2 tituly Vicemajstrov Európy v HIP-HOP BATTLE CREW juniorov a Miške Stašovej v HIP-HOP BATTLE SÓLO JVK I. Majstrovstiev Európy sa zúčastnilo cez 2000 tanečníkov z 21 štátov.
GRIMMY ART VIDEO
Radosť, Rodina, Pokora. Tri piliere, na ktorých staviame postoj našej školy k tancu a výchove tanečníkov sme zhmotnili do nasledujúceho 2-minútového obrazu.