Novinky

ÚSPEŠNÁ REPREZENTÁCIA V LEVICIACH
Posledné tohtoročné Majstrovstvá SR máme za sebou s bilanciou 🥇 4 x MAJSTER SR 2022 🥈 3 x I.viceMAJSTER SR 2022 🥉3 x II.viceMAJSTER SR 2022. Ďakujeme všetkým za reprezentáciu a ešte raz blahoželáme každému, kto sa zúčastnil súťaží. Pokračujeme ďalej na medzinárodné podujatie.
GRIMMY SUMMER - PREŠOV
Denny prímestský tábor pre členov aj nečlenov Tanečného klubu GRIMMY a SZUŠ GRIMMY Prešov bude o zábave, tréningoch, odmenách, súťažiach a bohatom programe. Kapacita obmedzená. Tešíme sa na vás.
GRIMMY SUMMER - KOŠICE
Denny prímestský tábor pre členov aj nečlenov Tanečného klubu GRIMMY a SZUŠ GRIMMY Košice bude o zábave, tréningoch, odmenách, súťažiach a bohatom programe. Kapacita obmedzená. Tešíme sa na vás.
GRIMMY SUMMER CAMP - STREET DANCE
Kopec zábavy a tanca, množstvo súťaži, zábavných programov, workshopov, tvorivých dielni, opekačka, nočná hra, diskusie, ceny. Aj o tom bude Grimmy Summer Dance Camp 2022 - Street Dance.
GRIMMY SUMMER CAMP - DISCO A SHOW DANCE
Kopec zábavy a tanca, množstvo súťaži, zábavných programov, workshopov, tvorivých dielni, opekačka, nočná hra, diskusie, ceny. Aj o tom bude Grimmy Summer Dance Camp 2022 - Disco a Show Dance.
ZÁPIS NA SEZÓNU 2022/2023 SPUSTENÝ
Zápis nových členov do Tanečného klubu GRIMMY a Súkromnej ZUŠ GRIMMY Prešov a Košice je spustený. Nerobíme žiadne konkurzy a výbery, u nás má šancu každý bez ohľadu na vek! My naučíme tancovať každého. Tešíme sa na vás.
GRIMMY SENSATION
Pozývame GRIMMY tanečníkov z Prešova, Košíc, Sabinova a všetkých pobočiek, rodičov, priateľov, fanúšikov, na popoludnie plné tanca, hudby a zábavy, atrakcií pre deti. Už teraz sa veľmi tešíme na bohatý tanečný program, nafukovacie hrady, maľovanie na tvár a maskotov
SME MAJSTRI SLOVENSKA
Blahoželáme a ďakujeme víťazom a medailistom, ale aj všetkým GRIMMY tanečníkom (192) z Prešova, Košíc a Sabinova za skvelú reprezentáciu na vrcholovej a nominačnej Hip Hop súťaži roka. Sme 6 x Majster SR 2022 🥇3 x I.viceMAJSTER SR 2022 🥈4 x II.viceMAJSTER SR 2022 🥉
ÚSPEŠNÝ SHOW CUP 2022
BLAHOŽELÁME tanečníkom k medailovým úspechom, trénerkam Nataške a Kike k super choreografiám a ĎAKUJEME za skvelú reprezentáciu GRIMMY na obľúbenej lokálnej tanečnej súťaži.
GRIMMY DANCE CUP 2022
7.5.2022 sme organizovali obľúbenú celoslovenskú tanečnú súťaž. Už 18. ročník sa udial v športovej hale Baštová 32 v Prešove, kde sa streto 1148 tanečníkov z desiatok klubov Slovenska. Pozrite si galéru fotiek a skvelé tanečné momenty.
WORKSHOP S ANASTASIOU
ĎAKUJEME Nastya Slobodyan (UA) za úžasné workshopy v štýle disco dance a slow dance, skvelú spoločnosť a množstvo inšpirácie. Tešíme sa na spoločné tancovanie a stretnutia na medzinárodných šampionátoch.
LITE FEET WORKSHOP
3. apríla sme pre členov GRIMMY pripravili tanečný workshop s úspešným tanečníkom zo Spojených štátov. Veľmi sme si to všetci užili a nakopli sa do novej tanečnej sezóny.
DARUJTE 2% PRE TANEC
Drahí rodičia a priatelia, každý rok môžete rozhodnúť, kde skončia 2% z vašich daní. Budeme radi, ak ich venujete Tanečnému klubu GRIMMY. Je to pomoc, ktorá vás nič nestojí a my vďaka nej môžeme robiť pekné veci pre deti. ĎAKUJEME
SME MAJSTRI SLOVENSKA A VÍTAZI SLOVENSKÉHO POHÁRA
V náročnom období to žiaci, rodičia a tréneri nevzdali a dobojovali posledné majstrovstvá Slovenska v roku 2021 neskutočnými výsledkami: 14 x zlato 🥇, 10 x striebro 🥈a 5 x bronz 🥉. No najviac zo všetkého nás teší, že naši tanečníci nestratili záujem o tanec a snažia sa aj v tomto "covidovom" období venovať zmyslupne voľnému času.
SME MAJSTRI SVETA A VÍTAZI SVETOVÉHO POHÁRA
Výprava tanečníkov GRIMMY sa vrátila z úspešnej reprezentácie z Talianskej Follonici. Domov sme priniesli niekoľko titulov majstrov, vicemajstrov a druhých vicemajstrov sveta a víťazov svetového pohára v sólo, duo a skupinových disciplínach. Gratulujeme a ďakujeme tanečníkom, trénerom a rodičom.
ÚSPEŠNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2021
Máme za sebou náročný, ale úspešný tanečný víkend v Bratislave na Majstrovstvách SR 2021. Celková bilancia je 19 medailových a množstvo krásnych finálových a semifinálových umiestnení. Domov na východ sme si priviezli 8 x ZLATO, 5 x STRIEBRO a 6 x BRONZ, z toho 4x titul Majstra Slovenska.
ŠTARTUJEME SEZÓNU 2021/2022
Zápisy sú na konci a GRIMMY rodina sa opäť rozrastla. Ďakujeme za dôveru rodičom a viac ako 750 členom vo všetkých pobočkách. Tešíme sa na každého z vás.
GRIMMY ART VIDEO 2021
Radosť, Rodina, Pokora. Tri piliere, na ktorých staviame postoj našej školy k tancu a výchove tanečníkov sme zhmotnili do nasledujúceho 2-minútového obrazu.
V sezóne 2021/2022 otvárame pobočky v Záhradnom a Finticiach.
Pre vysoký záujem sme sa rozhodli otvoriť ďalšie tanečné triedy priamo v obciach v blízkosti mesta Prešov. Ak máte záujem zapíšte sa cez online formulár alebo osobne v Prešove. Tešíme sa na všetkých.
Nová edícia oblečenia GRIMMY pre rok 2021
Pozrite si prezentáciu nového oblečenia GRIMMY, ktoré sme pre vás pripravili a ktoré pre vás nafotili naši úžasní členovia. Ak máte o niektoré kúsky záujem, kontaktujte nás.