Novinky

PRESHOW DANCE CHAMPIONSHIP
Po 15 rokoch opäť MAJSTROVSTVÁ SR v tancoch SZTŠ sekcie IDO v Prešove aj s medzinárodnou porotou. Spustili sme oficiálnu webovú stránku, kde nájdete všetky informácie.
GRIMMY DANCE CUP
Úspešný 19-ty ročník uznávanej celoslovenskej tanečnej súťaže, ktorú si pre Vás už tradične pripravil Tanečný klub GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY hostil 1600 tanečníkov. Atmosféru zachytávajú naše fotoalbumy.
GRIMMY PLES 2023
Krásny večer v kruhu GRIMMY FAMILY v nádherných priestoroch prešovského PKO. Vychutnajte si fotogalériu, ktorá zachytáva už 7. nezabudnuteľný a jedinečný Grimmy Ples.
DARUJTE 2% PRE TANEC
Drahí rodičia a priatelia, každý rok môžete rozhodnúť, kde skončia 2% z vašich daní. Budeme radi, ak ich venujete Tanečnému klubu GRIMMY. Je to pomoc, ktorá vás nič nestojí a my vďaka nej môžeme robiť pekné veci pre deti. ĎAKUJEME
GRIMMY NA KONCERTE S DAROU ROLINS
Grimmy tanečníci dostali jedinečnú možnosť sprevádzať Daru Rolins na jej veľkolepom ,,50 - najväčší koncert v živote'' vo vypredanej O2 Aréne v Prahe. Neopísateľný zážitok pre všetkých zúčastnených, na ktorý nikdy nezabudneme.
NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE
Počas osláv 65 rokov súťažného tanca SZTŠ na SR, si náš tanečný klub GRIMMY a Ingrid Fabian prevzali ocenenie ako NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE🔥 (SÚBOR ROKA 2019 a 2021) za sekciu IDO a MT.
MAJSTROVSTVÁ SVETA V GRAZI
Sme nesmierne hrdí na našich tanečníkov a trénerov, ktorí sa v obrovskej svetovej konkurencií nestratili a doniesli si domov okrem množstva semifinálových a finálových umiestnení aj tie najcennejšie medailové a pripísali si ich k tohtoročným úspechom z Majstrovstiev Európy v Skopje.
SME MAJSTRI SVETA
Máme MAJSTERKY SVETA IDO 2022 v DISCO DANCE DUO JVK 1 - Nelli BENKOVÁ a Timea CIGANOVÁ si vytancovali v silnej konkurencií tanečníkov (46 dvojíc) prvé miesto vo Švédsku.BLAHOŽELÁME dievčatám a sme na nich veľmi hrdí.
MAJSTROVSTVÁ EURÓPY NA JEDNOTKU
Blahoželáme našim tanečníkom k perfektným výsledkom na Majstrovstvách Európy v Skopje, kde sa im podarilo vytancovať 2 tituly Vicemajstrov Európy v HIP-HOP BATTLE CREW juniorov a Miške Stašovej v HIP-HOP BATTLE SÓLO JVK I. Majstrovstiev Európy sa zúčastnilo cez 2000 tanečníkov z 21 štátov.
ÚSPEŠNÁ REPREZENTÁCIA V LEVICIACH
Posledné tohtoročné Majstrovstvá SR máme za sebou s bilanciou 🥇 4 x MAJSTER SR 2022 🥈 3 x I.viceMAJSTER SR 2022 🥉3 x II.viceMAJSTER SR 2022. Ďakujeme všetkým za reprezentáciu a ešte raz blahoželáme každému, kto sa zúčastnil súťaží. Pokračujeme ďalej na medzinárodné podujatie.
SME MAJSTRI SLOVENSKA
Blahoželáme a ďakujeme víťazom a medailistom, ale aj všetkým GRIMMY tanečníkom (192) z Prešova, Košíc a Sabinova za skvelú reprezentáciu na vrcholovej a nominačnej Hip Hop súťaži roka. Sme 6 x Majster SR 2022 🥇3 x I.viceMAJSTER SR 2022 🥈4 x II.viceMAJSTER SR 2022 🥉
ÚSPEŠNÝ SHOW CUP 2022
BLAHOŽELÁME tanečníkom k medailovým úspechom, trénerkam Nataške a Kike k super choreografiám a ĎAKUJEME za skvelú reprezentáciu GRIMMY na obľúbenej lokálnej tanečnej súťaži.
SME MAJSTRI SLOVENSKA A VÍTAZI SLOVENSKÉHO POHÁRA
V náročnom období to žiaci, rodičia a tréneri nevzdali a dobojovali posledné majstrovstvá Slovenska v roku 2021 neskutočnými výsledkami: 14 x zlato 🥇, 10 x striebro 🥈a 5 x bronz 🥉. No najviac zo všetkého nás teší, že naši tanečníci nestratili záujem o tanec a snažia sa aj v tomto "covidovom" období venovať zmyslupne voľnému času.
SME MAJSTRI SVETA A VÍTAZI SVETOVÉHO POHÁRA
Výprava tanečníkov GRIMMY sa vrátila z úspešnej reprezentácie z Talianskej Follonici. Domov sme priniesli niekoľko titulov majstrov, vicemajstrov a druhých vicemajstrov sveta a víťazov svetového pohára v sólo, duo a skupinových disciplínach. Gratulujeme a ďakujeme tanečníkom, trénerom a rodičom.
GRIMMY ART VIDEO 2021
Radosť, Rodina, Pokora. Tri piliere, na ktorých staviame postoj našej školy k tancu a výchove tanečníkov sme zhmotnili do nasledujúceho 2-minútového obrazu.
Nová edícia oblečenia GRIMMY pre rok 2021
Pozrite si prezentáciu nového oblečenia GRIMMY, ktoré sme pre vás pripravili a ktoré pre vás nafotili naši úžasní členovia. Ak máte o niektoré kúsky záujem, kontaktujte nás.