Novinky

ZÁPIS DO SEZÓNY 2023/2024
Zápis pre deti aj dospelých do umeleckej tanečnej školy Grimmy v Prešove, Košiciach a Sabinove je spustený do 15.9. Tešíme sa na všetkých nových aj starých členov a tanečníkov.
RED BULL DANCE YOUR STYLE 2023
VÍŤAZOM slovenského kola sa včera stal náš Wavee (Patrik Lukács), ktorý súťažil v Battloch, kde sa stretlo 16 TOP slovenských tanečníkov. Wavee získal miestenku na SVETOVÉ finále vo Frankfurte /DE, kde sa pobije o titul Red Bull Dance Your Style svetového šampióna. Blahoželáme a ďakujeme za skvelý reprezent
MÁME MAJSTERKU SVETA 2023
Máme MAJSTERKU SVETA v kategórii DISCO DANCE SÓLO dievčatá JVK I. Blahoželáme NELLI BENKOVEJ k úžasnému úspechu a výhre zo 115 tanečníc na Majstrovstvách sveta v Chomutove.
SME MAJSTRI EURÓPY 2023
MAJSTERKA EURÓPY Miška Stašová v Hip-Hop sólo dievčatá JVK II (zo 109 tanečníkov). VICEMAJSTER EURÓPY Nicolas Smrek v junior sólo chlapci. VICEMAJSTRI EURÓPY v Hip Hop Battle skupiny v Skopije na ME IDO 2023. Ďakujeme a srdečne gratulujeme všetkým našim tanečníkom.
HĽADÁME KOLEGOV
Chceš byť súčasťou GRIMMY? Máš nám čo ponúknuť ako choreografa pedagóg STREET DANCE? Pošli nám svoje CV s motivačným listom do 15.7.2023 na info@grimmy.sk a ak nás zaujmeš, určite sa ti ozveme
GRIMMY SENSATION 2023
Oslávili sme koniec školského roka veľkolepou tanečnou show. Atmosféru z tanečného koncertu si môžete pozrieť na našich facebook stránkach.
GRIMMY DANCE SHOW KOŠICE
Tanečná show Tanečného klubu GRIMMY a Súkromnej ZUŠ GRIMMY Košice bola nezabudnuteľná. Atmosféru si vychutnajte prostredníctvom fotogalérie.
ÚSPECHY NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA
Blahoželáme našim tanečníkom a ďakujeme trénerom za skvelú prípravu. 12x🥇, 8x🥈, 3x🥉 to je bilancia Majstrovstiev Slovenska a 7x🥇, 5x🥈, 3x🥉 to je bilancia Tanečného pohára na Preshow Dance Championship 2023.
PRESHOW DANCE CHAMPIONSHIP
Ďakujeme a BLAHOŽELÁME všetkým súťažiacim (1335/ z 24 tanečných klubov) a vedúcim súborov z celého Slovenska, stretla sa u nás neskutočná špička tanečníkov, ktorí podávali úžasné výkony a verím, že budú úspešní aj na medzinárodných šampionátoch a budú hrdo reprezentovať SR.
GRIMMY - NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB MSR THE NEXT STEP
Blahoželáme našim tanečníkom a ďakujeme trénerom za skvelú prípravu. 8x🥇, 4x🥈, 3x🥉 to je bilancia Majstrovstiev Slovenska v Hip Hop disciplínach na súťaži The Next Step 2023 v Košiciach.
SME MAJSTRI SLOVENSKA
BLAHOŽELÁME všetkým našim tanečníkom a trénerom k úžasným výsledkom na prvých tohtoročných MSR 2023 v artových disciplínach SZTŠ sekcie IDO v Liptovskom Hrádku. Sme viacnásobní majstri a vicemajstri Slovenska a máme ďalšie krásne finálove umiestnenia.
GRIMMY DANCE CUP
Úspešný 19-ty ročník uznávanej celoslovenskej tanečnej súťaže, ktorú si pre Vás už tradične pripravil Tanečný klub GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY hostil 1600 tanečníkov. Atmosféru zachytávajú naše fotoalbumy.
GRIMMY PLES 2023
Krásny večer v kruhu GRIMMY FAMILY v nádherných priestoroch prešovského PKO. Vychutnajte si fotogalériu, ktorá zachytáva už 7. nezabudnuteľný a jedinečný Grimmy Ples.
DARUJTE 2% PRE TANEC
Drahí rodičia a priatelia, každý rok môžete rozhodnúť, kde skončia 2% z vašich daní. Budeme radi, ak ich venujete Tanečnému klubu GRIMMY. Je to pomoc, ktorá vás nič nestojí a my vďaka nej môžeme robiť pekné veci pre deti. ĎAKUJEME
GRIMMY NA KONCERTE S DAROU ROLINS
Grimmy tanečníci dostali jedinečnú možnosť sprevádzať Daru Rolins na jej veľkolepom ,,50 - najväčší koncert v živote'' vo vypredanej O2 Aréne v Prahe. Neopísateľný zážitok pre všetkých zúčastnených, na ktorý nikdy nezabudneme.
NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE
Počas osláv 65 rokov súťažného tanca SZTŠ na SR, si náš tanečný klub GRIMMY a Ingrid Fabian prevzali ocenenie ako NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB PÄŤROČNICE🔥 (SÚBOR ROKA 2019 a 2021) za sekciu IDO a MT.
MAJSTROVSTVÁ SVETA V GRAZI
Sme nesmierne hrdí na našich tanečníkov a trénerov, ktorí sa v obrovskej svetovej konkurencií nestratili a doniesli si domov okrem množstva semifinálových a finálových umiestnení aj tie najcennejšie medailové a pripísali si ich k tohtoročným úspechom z Majstrovstiev Európy v Skopje.
SME MAJSTRI SVETA
Máme MAJSTERKY SVETA IDO 2022 v DISCO DANCE DUO JVK 1 - Nelli BENKOVÁ a Timea CIGANOVÁ si vytancovali v silnej konkurencií tanečníkov (46 dvojíc) prvé miesto vo Švédsku.BLAHOŽELÁME dievčatám a sme na nich veľmi hrdí.
MAJSTROVSTVÁ EURÓPY NA JEDNOTKU
Blahoželáme našim tanečníkom k perfektným výsledkom na Majstrovstvách Európy v Skopje, kde sa im podarilo vytancovať 2 tituly Vicemajstrov Európy v HIP-HOP BATTLE CREW juniorov a Miške Stašovej v HIP-HOP BATTLE SÓLO JVK I. Majstrovstiev Európy sa zúčastnilo cez 2000 tanečníkov z 21 štátov.
ÚSPEŠNÁ REPREZENTÁCIA V LEVICIACH
Posledné tohtoročné Majstrovstvá SR máme za sebou s bilanciou 🥇 4 x MAJSTER SR 2022 🥈 3 x I.viceMAJSTER SR 2022 🥉3 x II.viceMAJSTER SR 2022. Ďakujeme všetkým za reprezentáciu a ešte raz blahoželáme každému, kto sa zúčastnil súťaží. Pokračujeme ďalej na medzinárodné podujatie.
GRIMMY ART VIDEO
Radosť, Rodina, Pokora. Tri piliere, na ktorých staviame postoj našej školy k tancu a výchove tanečníkov sme zhmotnili do nasledujúceho 2-minútového obrazu.
Nová edícia oblečenia GRIMMY pre rok 2021
Pozrite si prezentáciu nového oblečenia GRIMMY, ktoré sme pre vás pripravili a ktoré pre vás nafotili naši úžasní členovia. Ak máte o niektoré kúsky záujem, kontaktujte nás.